Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Въстанически
137 000 €
267 948.71 лв.

(1 827 €, 3 573.30 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Коригирана в 10:15 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 440 пъти.
Площ:
75 m2
Етаж:
5-ти от 7
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Продавам двустаен апартамент в района на ресторант 'Ноте ди Вино'. Намира се в чисто нова сграда с прецизно довършени облщи части. Състои се от хол с трапезария и кухненски бокс, самостоятелна спалня, баня с тоалетна и тераса. Изложение юг. Апартаментът се предлага напълно завършен и обзаведен. По желание на новите собственици може да бъде закупено паркомясто. Агенцията предлага съдействие при кредитиране и пълно юридическо обслужване. За да видите актуалните ни оферти, посетете нашата страница във Фейсбук-'Фактор недвижими имоти Пловдив'.
Особености
Тухла
Асансьор
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Въстанически
Обява: 1b177562975863881

137 000 €
267 948.71 лв.
История на цената
(1 827 €, 3 573.30 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Въстанически